Ezt a világot kell megőrizni

2014. szeptember 29., címkék: ökogyülekezeti díj, teremtésvédelem, teremtés hete, ökogyülekezet, kodácsy tamás

A teremtésvédelem iránt elkötelezett gyülekezetek munkáját díjazták a Teremtés Hete idei nyitó istentiszteletén, mely egyben az Európai Keresztyén Környezetvédelmi Hálózat magyarországi nagygyűlésének megnyitója is volt.

A teremtésvédelem elkötelezettjei

2012. október 14., címkék: teremtés hete, hajdúnánás, teremtésvédelem, ökogyülekezeti díj

Ökogyülekezeti díjat kapott a Hajdúnánási Református Egyházközség.

Változás, vagy annak árnyéka

2012. október 11., címkék: teremtés hete, ökogyülekezeti díj, telkibánya

„Hisszük, hogy Krisztus bennünk végzett munkája által más lesz a világ" – beszámoló a Telkibányán és Hajdúnánáson rendezett környezettudatos programokról a Teremtés hetében.

Úttörő ökogyülekezeteket tüntettek ki

2012. október 09., címkék: ökogyülekezeti díj, teremtés hete, teremtésvédelem

A Teremtés Hete alkalmából szeptember 30-án tartott nyitó istentiszteleten adták át az Ökogyülekezeti címeket és díjakat. Az eseményen a címet kapó és díjazott gyülekezetek röviden ismertették a már működő, illetve a jövőben tervezett programjaikat.